Agency Account Strategist

Plat: 40.000 - 53.400 Kč

Náplň práce:

  •     Konzistentně plnit stanovené cíle a zároveň upřednostňovat a poskytovat klientům vynikající zákaznickou zkušenost.
  •     Poskytování strategického poradenství agenturám a úzká spolupráce s nimi v poradní roli.
  •     Proaktivní komunikace s agenturami prostřednictvím telefonu a e-mailu (100 % videohovory nebo telefonáty, nejsou zapotřebí žádné přímé návštěvy).
  •     Správa rozpočtů navrhovaných online reklam a úspěšný prodej produktů.
  •     Rozvoj účtů klíčových klientů.
  •     Průběžná analýza výsledků z hlediska dosahování stanovených cílů.

Požadavky

  • Alespoň 1 rok odborné praxe v oblasti poradenství, account managementu, B2B prodeje nebo business developmentu.
  • Minimální dosažené vzdělání – vysokoškolské 1. stupně.
  • Zájem o práci v rychle se rozvíjejícím a rostoucím byznysu s komplexními požadavky
  • Schopnost dodávat kvalitní práci s důrazem na detail
  • Plynulá znalost českého a slovenského jazyka
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti se správou účtů Google Ads a youtube, správou reklamních a mediálních kampaní výhodou.
  • Schopnost snadno navazovat profesionální vztahy.

Benefity

  • Pracovní smlouva.
  • Kariéra v oblasti digitálního marketingu.
  • Ubytování na první dva měsíce zdarma.
  • Školení ve spolupráci s nejlepšími experty na Google Ads.
  • Program kariérního a profesního rozvoje.
  • Atraktivní balíček odměn.
  • Kvartální výkonnostní odměny.
  • Teambuildingové akce každý kvartál.
  • Soukromá zdravotní péče a Multisport karta.
  • Prostředí mezinárodní firmy s kolegy z celého světa.
  • Moderní a komfortní kancelář v centru města.