Order Management Specialist

Plat: 1.350 - 1.600€

Našim klientom je spoločnosť zaoberajúca sa obchodným poradenstvom, poskytujúca služby v oblasti strategy & consulting (obchodné a strategické poradenstvo), interactive (mediálne a marketingové stratégie), technology (technologické poradenstvo, cloud a kybernetická bezpečnosť) a operations (transformácie existujúcich obchodných modelov).

Aktuálne sa jedná o vysunutý projekt pre klienta z brandže Pharmaceuticals so sídlom v meste Gdansk. Nakoľko ide o tzv. transformáciu procesov, tak je nutné počítať s tým, že prvé 3 mesiace sa musí dodržať vopred definovaný plán a nie je možné zobrať si v tom čase dlhú dovolenku.

Náplň práce

  • Verbálna a písomná komunikácia so zákazníkmi
  • Riadenie sťažností na produkty a distribúciu produktov
  • Príjem a spracovanie objednávok od zákazníka
  • Spracovanie vrátenia tovaru
  • Pracuje sa len s B2B zákazníkmi ( nemocnice, lekárne )
  • Overovanie objednávok
  • Práca s faktúrami
  • Vykonávanie zúčtovaní u zákazníkov

Požiadavky

  • Rodený slovenský jazyk
  • Anglický jazyk na C1 úrovni
  • Predchádzajúce skúsenosti na pozícii zákazníckeho servisu (uprednostňuje sa proces riadenia objednávok)
  • Znalosť životného cyklu OTC – Order Management
  • Silné medziľudské a komunikačné schopnosti
  • Schopnosť udržiavať profesionálny obchodný kontakt
  • Skúsenosti s prácou v ERP systéme SAP budú veľkou výhodou
  • Schopnosť určovať si priority
  • Analytické schopnosti
  • Multitasking

Benefity

  • Pracovný pomer na základe pracovnej zmluvy
  • Finančná odmena za podpísanie zmluvy
  • Finančná odmena za relokáciu
  • Plný pracovný komfort – súkromná lekárska starostlivosť, životné poistenie, prístup k platforme MyBenefit
  • Denné používanie cudzích jazykov a nových technologických riešení
  • Neustála podpora a prehľadný rozvoj kariéry od tvojho prvého dňa v kancelárii – k prvému pracovnému dňu ti bude pridelený tzv. Buddy, ktorý ťa bude sprevádzať celým školením a aklimatizovaním sa v novej práci
  • Zameranie na tvoje silné stránky a neustála spätná väzba umožňujúca rýchly profesionálny rast, ako aj budovanie nových zručností pomocou rôznych online školení
  • Flexibilný prístup, ktorý umožňuje primeranú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, kde sú športové aktivity, výlety a dobrovoľnícke iniciatívy súčasťou bežného každodenného života
  • Záväzok znižovať náš vplyv na životné prostredie, pokiaľ ide o uhlík, vodu a odpad, v priestoroch spoločnosti a v komunitách, v ktorých pracujeme a žijeme, zapojením sa do rôznych iniciatív
  • Moderná, ekologická kancelária v Gdaňsku
  • Bezplatné parkovanie pre bicykle